Mistrzostwa Polski - bieg klasycznysob. 23.09.2017 17:46
UKS Siódemka RumiaLeśniewo
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M16 (31/31)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1163Rzeńca, Piotr01UKS Orientuś50:12
2153Kurzyp, Stanisław02WKS Śląsk56:37
3160Pierzchała, Michał01UNTS57:04
4158Pesta, Piotr01UKS Azymut 4560:38
5147Deredos, Bruno01UKS Orientuś63:44
6140Andrzejczak, Maciej02UKS Azymut64:47
7159Petersburski, Krystian01KOS BnO69:08
8143Bartos, Grzegorz01UKS Orientuś70:55
9161Porzycz, Grzegorz02UKS Azymut 4575:11
10145Biernat, Michał02KOS BnO81:43
11168Starzykiewicz, Kacper01KS Kościelec Chrzanów82:43
12157Olszewski, Bartłomiej02UNTS87:50
13167Smyk, Bartosz02UKS Traper90:02
14154Łaszkiewicz, Dominik01UKS Traper91:11
15164Seidel, Nikodem01HKS Azymut94:40
16166Słoma, Kacper02UKS Azymut Dębów99:43
17169Szeliga, Stanisław02WKS Wawel100:19
18150Grzegorczyk, Mateusz02KOS BnO102:49
19162Pudełek, Błażej02LKS Górzanka117:44
20144Bawor, Konrad01UKS Azymut Dębów128:17
21156Nowakowski, Maciej02BKS Wataha Warszawa130:56
22165Sienkiewicz, Maksymilian01UKS Azymut 45133:23
23146Borek, Zbigniew02UKS Azymut 45138:46
 
149Grobelny, Alex02HKS Azymutnkl
148Gąsior, Rafał02UMKS Kwidzynnkl
170Życzkowski, Jakub02UKS Siódemkankl
155Michalak, Kacper01UNTSnkl
142Baran, Grzegorz01WKS Wawelnkl
152Kucharczyk, Jakub01UKS Kometankl
141Baczulis, Miłosz02KOS BnOabs
151Kondys, Jakub02KOS BnOabs
 
 
 
M18 (23/23)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1181Kuca, Kacper99WKS Wawel57:57
2178Kijak, Jakub00WKS Wawel66:29
3179Krawczyński, Mikołaj00WKS Śląsk69:28
4177Kalisiak, Dawid00UKS Azymut75:23
5194Żurek, Grzegorz00UKS Siódemka76:37
6187Płóciennik, Konrad00UKS Azymut76:39
7189Rosłaniec, Mateusz00WKS Śląsk77:07
8180Kruk, Michał99UKS Azymut Dębów78:33
9172Choroś, Tomasz00PUKS Młode Orły80:56
9174Czapliński, Jakub00WKS Śląsk80:56
11192Zając, Dawid00UKS Azymut82:47
12171Byrczek, Jan00UKS Kometa83:30
13185Ogdowski, Bartłomiej00UKS Siódemka84:31
14176Huba, Karol00UKS Azymut Dębów85:05
15182Kuźba, Jakub00UKS Siódemka87:17
16193Zamojski, Rafał00UKS Siódemka88:43
17190Szwaja, Mateusz99UKS Kometa104:02
18183Ledniowski, Filip00WKS Śląsk122:02
 
175Gładecki, Dawid00UKS OSiRnkl
188Reniecki, Franciszek00UMKS Kwidzynnkl
173Cupryś, Gracjan99HKS Azymutnkl
184Melzer, Szymon99UKS Siódemkankl
186Pawłowicz, Bruno00MKS Paulinumnkl
 
 
 
M20 (12/12)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1201Pryjma, Fryderyk98UNTS72:54
2196Biederman, Marcin98WKS Wawel73:52
3203Sosenko, Szymon98WKS Śląsk86:39
4202Rutka, Jan98UNTS89:24
5206Zuchmański, Przemysław98UKS Orientuś92:02
6205Wołowczyk, Michał97UNTS106:30
7199Jurczyk, Maciej98UKS Sparta Czyżowice109:31
8198Garstka, Jakub98UKS Arkady112:41
9200Mossakowski, Wojciech98UNTS113:33
10195Bednarski, Jan98UNTS116:29
 
197Borgiel, Jarosław97UKS Sparta Czyżowiceabs
204Urbaniak, Jerzy98UNTSabs
 
 
 
M21 (23/23)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1224Podziński, Rafał91UKS Orientuś95:09
2219Olejnik, Michał92WKS Grunwald98:07
3228Wensław, Mateusz87UKS Azymut 4599:00
4225Rzeńca, Krzysztof96UKS Orientuś99:52
5215Kowalski, Wojciech82WKS Śląsk101:02
6209Dutkowski, Mikołaj92UKS Arkady105:02
7208Drągowski, Kuba90KS OK!Sport107:00
8221Parfianowicz, Piotr94UNTS114:59
9210Galicz, Karol86BKS Wataha Warszawa123:27
10212Jurczyk, Tomasz94UKS Sparta Czyżowice141:11
11211Gryzio, Łukasz88UKS Azymut152:08
12218Mazan, Bartłomiej92WKS Śląsk190:01
 
214Kalata, Michał89MKS Paulinumnkl
227Stefański, Dawid89WKS Grunwaldnkl
207Charuba, Łukasz90UKS Orientuśnkl
226Skorupa, Marek96WKS Wawelnkl
220Pabich, Mariusz88UKS Azymutnkl
216Łubis, Michał85UKS Azymutnkl
213Kaczocha, Przemysław96UKS Arkadynkl
222Pasek, Marcin96UKS Sparta Czyżowicenkl
229Wołowczyk, Krzysztof95UNTSabs
223Piotrowski, Radosław96UKS Azymut 45abs
217Masztalski, Paweł85UKS Sparta Czyżowiceabs
 
 
 
M35 (11/11)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1238Pabich, Tomasz82UKS Azymut62:30
2239Tkaczuk, Tomasz79UKS Azymut63:03
3233Golinowski, Paweł79HKS Azymut63:28
4240Walicki, Rafał78HKS Azymut66:12
5231Drągowski, Piotr82KS OK!Sport89:43
6234Jędras, Przemysław81UMKS Kwidzyn92:23
7236Małecki, Bartłomiej79KS BnO Modrzew99:02
8232Fankidejski, Artur78UKS Włóczykij101:54
9237Opioła, Mariusz82LKS Górzanka161:45
 
230Ciupa, Marcin78UKS Orientuśnkl
235Kwapiński, Dariusz81HKS Azymutabs
 
 
 
M40 (22/22)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1254Nowak, Jacek76UKS Azymut 4560:02
2259Sędłak, Krystian73KS OK!Sport64:19
3243Czapla, Przemysław74WKS Wawel70:08
4249Majewski, Marek77PUKS Młode Orły71:23
5244Czapla, Tomasz76WKS Wawel71:24
6256Plesiński, Mariusz73HKS Azymut72:40
7250Mianowski, Rafał73UNTS81:26
8252Mol, Krzysztof75HKS Azymut82:04
9251Mientki, Sebastian76UMKS ORKAN83:05
10241Błachut, Igor73Stowarzyszenie Team 36083:42
11253Murawski, Piotr73HKS Azymut86:09
12245Gmur, Karol76WKS Śląsk86:24
13257Polewka, Tomasz73UKS Kometa87:46
14246Kaczmarek, Damian75MKS Skarmat94:53
15262Zieliński, Artur77PUKS Młode Orły112:49
16260Wójcik, Grzegorz74WKS Wawel123:26
17255Nowak, Paweł77UKS Orientuś124:31
18248Lisiak, Paweł74UKS Orientuś124:52
19261Wiśniewski, Paweł74WKS Wawel134:55
 
242Ciesiółka, Sebastian75WKS Śląsknkl
258Serocki, Wojciech75UMKS Kwidzynnkl
247Krempiński, Piotr76UKS Azymutnkl
 
 
 
M45 (26/26)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1278Nowak, Remigiusz72KS Hades55:27
2271Krasuski, Marcin72Indywidualnie Mazowsze58:04
3286Sobczyński, Kalikst71WKS Śląsk60:46
4280Pesta, Adam69UKS Azymut 4562:48
5263Bartczak, Jarosław68UMKS ORKAN63:47
6266Dzik, Mirosław71LKS Górzanka70:20
7275Michalak, Tomasz69UNTS70:25
8281Ratajczak, Piotr69UMKS ORKAN70:54
9274Lipiński, Artur69KS OK!Sport72:33
10267Gorczyca, Jacek71KS Hades76:43
11273Krupiński, Andrzej69PUKS Młode Orły78:45
12264Becmer, Dariusz71WKS Śląsk87:23
13288Witkowski, Adam70UKS Azymut 4587:39
14287Staszak, Artur70UNTS90:22
15284Słomczyński, Robert72UKS Orientuś91:21
16265Doliński, Grzegorz72BKS Wataha Warszawa94:24
17270Kosicki, Tomasz71KS OK!Sport95:49
18285Słoński, Marek69WKS Wawel100:47
19279Olas, Jacek69UKS Orientuś102:51
20268Jurczyk, Piotr69UKS Sparta Czyżowice106:43
21282Rekowski, Tomasz70UMKS ORKAN108:46
 
276Muller, Tomasz68UMKS Kwidzynnkl
269Kołakowski, Mikołaj71Endure Teamabs
272Krasuski, Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360abs
283Skorupa, Mariusz70LKS Górzankaabs
277Nowacki, Zbigniew68GKS Luzinoabs
 
 
 
M50 (18/18)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1298Moszkowicz, Paweł67WKS Wawel51:15
2305Wołowczyk, Marek63UNTS57:21
3302Widziewicz, Remigiusz66WKS Śląsk57:26
4291Depta, Piotr65MKS Paulinum60:34
5301Urbaniak, Krzysztof67Indywidualnie Mazowsze60:55
6306Wójcik, Dariusz67KS OK!Sport62:51
7296Marszałek, Marek66KS OK!Sport66:16
8290Chachurski, Ryszard63KU AZS WAT66:29
9294Klasa, Tomasz66KS Hades70:41
10297Młynarczyk, Piotr64UKS Orientuś72:26
11299Niessner, Piotr63WKS Wawel77:11
12304Wołek, Andrzej64UNTS82:39
13289Bączek, Dariusz65UKS Technik Ruciane-Nida89:33
14293Forystek, Józef66WKS Wawel90:40
15295Lickiewicz, Jarosław64Indywidualnie Podlaskie95:41
16300Pryjma, Tomasz64UNTS102:18
17303Wiejacki, Janusz66PUKS Młode Orły110:17
18292Deredos, Andrzej63UKS Orientuś115:49
 
 
 
M55 (11/11)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1315Morawski, Paweł62UKS Azymut 4553:44
2310Kraśniewski, Krzysztof61UMKS ORKAN56:50
3309Dyzio, Włodzimierz61WKS Wawel59:14
4313Lech, Bogdan60UMKS ORKAN66:48
5316Mossakowski, Przemysław60Indywidualnie Mazowsze68:14
6312Krzysztof, Wojarski60UKS Sparta Czyżowice69:25
7314Machowski, Władysław59UKS OSiR77:07
8311Kryjomski, Jerzy58KS Kościelec Chrzanów83:56
9307Andrzejewski, Leszek59UKS Azymut 4594:56
10308Czerkawski, Wacław60UKS Sparta Czyżowice97:32
11317Szmidtka, Wiesław61GKS Luzino105:10
 
 
 
M60 (10/10)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1319Hornik, Zbigniew56LKO Leszno50:09
2324Movko, Sergei55UKS Azymut 4550:13
3323Miszewski, Romuald54UKS Azymut 4554:59
4321Krochmal, Andrzej56KS Spójnia56:28
5327Świerczyński, Bogdan53KS BnO Modrzew59:40
6326Rogala, Mirosław57KU AZS WAT68:58
7322Mądrzyński, Zbigniew56UMKS Kwidzyn70:02
8325Paszyński, Józef53UKS Orientuś88:20
9320Kret, Jacek57LKS Górzanka93:33
 
318Chułek, Aleksander56UKS Azymut 45nkl
 
 
 
M65 (9/9)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1333Parzewski, Jerzy52KU AZS WAT46:09
2332Mientki, Tadeusz52UMKS ORKAN52:21
3334Trzpil, Lech49KS OK!Sport59:50
4330Łapanowski, Jacenty50KU AZS WAT70:13
5328Bohaczek, Janusz52UMKS ORKAN70:39
6331Michałek, Janusz48KS BnO Modrzew76:03
7335Wojtyła, Jerzy48UMKS ORKAN99:24
8336Woźniak, Henryk48UMKS ORKAN106:25
 
329Kruczek, Stanisław48WKS Wawelabs
 
 
 
M70 (6/6)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1339Kukuryka, Jan47KU AZS WAT57:45
2342Wasilewski, Stanisław46PUKS Młode Orły58:12
3338Królikowski, Władysław47KS BnO Modrzew72:32
4340Płuciennik, Waldemar43KS BnO Modrzew77:26
5341Pokora, Edward44UMKS Kwidzyn92:32
 
337Kmieciński, Józef47PUKS Młode Orłyabs
 
 
 
M75 (1/1)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1343Czabański, Edward39UKS Azymut 45121:44
 
 
 
M85 (1/1)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1344Zielczyński, Mieczysław30A-To-My76:11
 
 
 
K16 (42/42)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
118Mazurek, Agnieszka01WKS Śląsk50:15
24Block, Amelia02UKS Orientuś53:14
320Mianowska, Julia01UNTS53:54
414Krempińska, Julia03UKS Azymut55:57
510Gielec, Zuzanna02UKS Orientuś58:21
621Moskal, Zuzanna02UKS Siódemka60:24
725Olszanka, Gabriela01KS OK!Sport61:23
836Susek, Julia01UKS Siódemka61:56
924Ohlaszeny, Zuzanna01KS Kościelec Chrzanów63:32
1039Urbańczyk, Aleksandra01KS Kościelec Chrzanów65:35
1133Słońska, Zofia02WKS Wawel66:14
1240Wójcik, Natalia02WKS Wawel66:28
1313Kędzierska, Nadia02HKS Azymut68:11
1437Topór, Magdalena01WKS Wawel69:57
1542Żurek, Marta02UKS Siódemka71:05
1627Piwowar, Lidia02HKS Azymut73:23
171Bączek, Małgorzata01UKS Technik Ruciane-Nida74:40
1819Melzer, Zofia01UKS Siódemka74:51
1941Zając, Magdalena02HKS Azymut79:35
2028Pogoda, Kinga02UKS Kometa79:43
2130Pudlis, Natalia02UMKS Kwidzyn80:41
2216Leśnicka, Agnieszka02UKS Azymut Dębów80:50
238Dzierwa, Hanna01KS Kościelec Chrzanów81:10
2432Seidel, Jagoda01HKS Azymut85:41
2522Niezgódka, Dominika01UKS Arkady87:45
267Ciura, Aleksandra01WKS Śląsk88:47
2734Sroka, Małgorzata02Patria Młynne92:23
2811Gniewkowska, Julia02UKS Włóczykij97:19
2935Staszak, Alicja01UNTS98:38
3023Nyga, Julia02UKS Kometa100:21
3112Kankowska, Dominka01GKS Luzino103:16
3215Kubicka, Sonia01PUKS Młode Orły141:04
3338Tywonek, Julia01UKS OSiR145:23
 
29Polewka, Aleksandra02UKS Kometankl
5Breska, Nadia02UKS Azymut 45nkl
17Maszota, Nikola02GKS Luzinonkl
2Becmer, Aleksandra02WKS Śląskabs
3Berg, Weronika02UKS Azymut 45abs
6Chabiera, Lena03UNTSabs
31Pupiec, MartaUKS Siódemkaabs
26Piepiórka, Wiktoria01GKS Luzinoabs
9Gąsienica Samek, Zofia01UNTSabs
 
 
 
K18 (20/20)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
159Morawska, Zuzanna99UKS Azymut 4550:23
243Biederman, Adrianna00WKS Wawel53:18
347Cych, Agnieszka99WKS Śląsk57:22
448Dawidowska, Natalia99UKS Siódemka58:00
549Deptulska, Maria00UKS Siódemka58:58
655Listek, Marta99WKS Wawel63:10
750Filipczak, Natalia00PUKS Młode Orły67:49
851Garbacik, Maja00WKS Wawel70:31
946Ciesiółka, Katarzyna00WKS Śląsk73:48
1062Seidel, Julia99HKS Azymut77:05
1153Kreft, Oliwia99UKS Siódemka78:26
1258Mądra, Magdalena99WKS Śląsk87:35
1361Pudełek, Michalina00LKS Górzanka89:39
1444Bielecka, Aleksandra00UKS Siódemka93:23
1557Marek, Wiktoria99UNTS95:12
1660Nowacka, Katarzyna00HKS Azymut99:02
1745Chrubczyńska, Patrycja00UKS Traper102:29
1856Maciejewska, Katarzyna99UKS Traper150:33
1954Landowska, Aneta00GKS Luzino174:25
 
52Głowacz, Julia00UNTSnkl
 
 
 
K20 (14/14)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
165Dominiak, Dagmara97PUKS Młode Orły57:17
267Galla, Zofia98WKS Wawel62:20
368Gorczyca, Maria97WKS Grunwald63:02
470Kostrzewska, Justyna98WKS Śląsk67:30
576Zięba, Emilia98WKS Śląsk70:31
669Jaśkiewicz, Magdalena97UKS Azymut76:32
771Mądra, Paulina98WKS Śląsk76:37
872Murawska, Marta98HKS Azymut84:32
975Szmulkowska, Magdalena97PUKS Młode Orły88:01
1073Nikitczenko, Natasza97UKS Orientuś95:36
1166Dzik, Justyna97LKS Górzanka109:07
1264Bielecka, Alicja98UKS Siódemka112:17
1363Andrzejewska, Agnieszka97UKS Azymut 45116:21
 
74Sekreta, Anna97UKS Azymut Dębównkl
 
 
 
K21 (27/27)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
185Hornik, Aleksandra96WKS Grunwald69:49
277Bączek-Motała, Barbara72WKS Wawel82:35
394Morawska, Maja96UKS Azymut 4583:38
484Gwóźdź, Ewa90UKS Orientuś88:20
581Cygler, Paulina91WKS Wawel89:06
689Kubicka, Zuzanna93UNTS89:23
790Matyba, Anna96WKS Grunwald89:27
898Stankiewicz, Agata94UKS Orientuś91:34
996Pabich, Maria82UKS Azymut92:45
10100Wicha, Iwona87KS OK!Sport97:24
1195Najman, Natalia88KS OK!Sport98:47
1282Ewiak, Natalia92UKS Orientuś106:26
13101Wiktor, Lucyna88WKS Śląsk106:41
1499Ślusarczyk, Katarzyna89KS OK!Sport109:32
1593Morawska, Anna93UKS Azymut 45112:29
1678Biniecka, Małgorzata87UKS Azymut115:58
1783Ewiak - Paszyńska, Alicja87UKS Orientuś120:11
18102Wysocka, Malwina85KS OK!Sport121:00
1979Borychowska, Marlena88MKS Paulinum123:59
2092Miśkiewicz, Martyna89KS OK!Sport141:44
2187Jakubczyk, Paulina93HKS Azymut202:06
 
86Izydorczyk, Urszula96MKS Paulinumnkl
91Mazan, Aleksandra95UKS Trapernkl
103Żebrowska, Barbara95UNTSnkl
80Chęcińska, Angelika93UKS Azymut 45nkl
97Siess, Małgorzata95UKS Azymutnkl
88Kaźmierczak, Aneta95UKS Orientuśabs
 
 
 
K35 (9/9)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1109Śliwczyńska, Ilona78Indywidualnie Mazowsze55:20
2106Karnia-Biskupska, Anna80WKS Wawel57:13
3110Topór, Monika70WKS Wawel63:39
4105Grabowska, Joanna79WKS Wawel64:21
5107Olejnik, Ewa76WKS Wawel70:24
6104Golinowska, Elżbieta80HKS Azymut73:16
7108Strugała, Barbara81WKS Wawel73:42
8111Ukleja, Ewa80UKS Azymut 4578:08
9112Zbroja-Nowak, Justyna80KS Hades82:50
 
 
 
K40 (7/7)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1114Depta, Monika70MKS Paulinum44:08
2117Nowak, Beata73UKS Azymut 4550:10
3113Bultrowicz, Agnieszka77KS Hades53:28
4118Paterek, Honorata74HKS Azymut55:49
5115Konc, Katarzyna75UKS Azymut68:32
6119Słońska, Bogusława76WKS Wawel78:46
7116Nitsch, Joanna73UNTS83:44
 
 
 
K45 (8/8)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1121Górnicka-Antonowicz, Anna68UNTS37:19
2126Wołek, Ewa68UNTS40:09
3122Nowak, Barbara70HKS Azymut48:30
4120Gorczyca, Magdalena71KS Hades56:36
5127Wołowczyk, Mariola68UNTS59:38
6125Witkowska, Izabela70UKS Azymut 4574:40
7124Trykozko, Urszula69Stowarzyszenie Team 36093:38
 
123Olszanka, Wioleta70KS OK!Sportabs
 
 
 
K50 (3/3)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1128Hornik, Alicja63WKS Grunwald63:37
2129Parfianowicz, Joanna64UNTS73:19
3130Wołek, Małgorzata66UNTS90:23
 
 
 
K55 (4/4)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1133Morawska, Irena62UKS Azymut 4543:01
2131Czerkawska, Urszula62UKS Sparta Czyżowice48:01
3134Movko, Marina60UKS Azymut 4555:26
4132Deredos, Nina61UKS Orientuś75:03
 
 
 
K60 (2/2)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1135Lazareva, Natalia55UKS Azymut 4556:54
2136Lewoń, Ewa55UMKS ORKAN67:24
 
 
 
K65 (2/2)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1137Czabańska, Małgorzata52UKS Azymut 4588:56
2138Galicz, Krystyna51BKS Wataha Warszawa118:47
 
 
 
K85 (1/1)Status: 17:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1139Zielczyńska, Helena27A-To-My77:53