Sztafetowe Mistrzostwa Polski 2017niedz. 24.09.2017 21:52
UKS Siódemka RumiaLeśniewo
Wyniki wg kategoriistworzony przez OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K16 (9)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czasm-sceStrata
 
1125UKS Siódemka Rumia I124:57
Zuzanna Moskal50:31350:31
Zofia Melzer40:00290:31
Julia Susek34:261124:57
 
2127UKS Kometa Gliwice I125:35
Kinga Pogoda38:01238:01
Julia Nyga48:18586:19
Aleksandra Polewka39:163125:35
 
3126UKS Orientuś Łódź I136:54
Amelia Block37:18137:18
Wiktoria Doreń55:04792:22
Zuzanna Gielec44:324136:54
 
4130WKS Wawel Kraków I137:35
Natalia Wójcik59:47859:47
Zofia Słońska38:45198:32
Magdalena Topór39:032137:35
 
5129KS Kościelec Chrzanów I144:11
Zuzanna Ohlaszeny54:06654:06
Aleksandra Urbańczyk44:59399:05
Hanna Dzierwa45:065144:11
 
6124PUKS Młode Orły I154:12
Maja Majewska52:03452:03
Sonia Kubicka55:068107:09
Oliwia Zielińska47:037154:12
 
7122UMKS Kwidzyn I160:19
Natalia Deyna53:58553:58
Natalia Pudlis60:259114:23
Natalia Szuba45:566160:19
 
 
128HKS Azymut Mochy Idysk.
Magdalena Zającdysk.
Lidia Piwowar48:164
Nadia Kędzierska48:298
 
123UNTS Inkl
Alicja Staszak57:13757:13
Aleksandra Nitsch48:436105:56
Lena Chabieraabs
 
 
 
 
K18 (5)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czasm-sceStrata
 
1132WKS Wawel Kraków I127:37
Marta Listek43:03243:03
Maja Garbacik43:05186:08
Adrianna Biederman41:292127:37
 
2133WKS Śląsk Wrocław I138:12
Agnieszka Mazurek42:36142:36
Katarzyna Ciesiólka56:28499:04
Agnieszka Cych39:081138:12
 
3135UNTS I161:27
Julia Głowacz53:11353:11
Julia Mianowska51:583105:09
Wiktoria Marek56:183161:27
 
4134UKS Siódemka Rumia I175:30
Oliwia Kreft71:44471:44
Natalia Dawidowska47:052118:49
Maria Deptulska56:414175:30
 
 
5131HKS Azymut Mochy I236:30
Katarzyna Nowacka92:19592:19
Jagoda Seidel79:235171:42
Julia Seidel64:485236:30
 
 
 
 
K21 (13)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czasm-sceStrata
 
1107WKS Grunwald Poznań I116:38
Maria Gorczyca41:31141:31
Anna Matyba39:52481:23
Aleksandra Hornik35:151116:38
 
2101UKS Azymut 45 Gdynia I125:31
Anna Morawska44:56444:56
Zuzanna Morawska38:48283:44
Maja Morawska41:475125:31
 
3112OK!Sport II126:52
Katarzyna Ślusarczyk41:52241:52
Natalia Najman45:30687:22
Iwona Wicha39:302126:52
 
4106WKS Śląsk Wrocław I133:56
Weronika Cych42:06342:06
Justyna Kostrzewska38:54381:00
Lucyna Wiktor52:5611133:56
 
5110UNTS I136:45
Barbara Żebrowska46:51546:51
Maria Polishchuk42:12589:03
Zuzanna Kubicka47:428136:45
 
6104UKS Orientuś Łódź I139:23
Natalia Ewiak48:14648:14
Ewa Gwóźdź46:27794:41
Agata Stankiewicz44:426139:23
 
7105PUKS Młode Orły I158:27
Natalia Filipczak57:00957:00
Magdalena Szmulkowska60:5712117:57
Dagmara Dominiak40:304158:27
 
8108OK!Sport I162:08
Malwina Wysocka53:20853:20
Martyna Miśkiewicz60:3311113:53
Wioletta Olszanka48:159162:08
 
9109UKS Azymut Pabianice I165:45
Małgorzata Siess61:491061:49
Magdalena Jaśkiewicz51:289113:17
Małgorzata Biniecka52:2810165:45
 
10102MKS Paulinum Jelenia Góra I168:25
Urszula Izydorczyk72:541272:54
Monika Depta48:308121:24
Marlena Borychowska47:017168:25
 
11113WKS Śląsk Wrocław II172:59
Paulina Mądra50:28750:28
Emilia Zięba57:0310107:31
Magdalena Mądra65:2812172:59
 
12111HKS Azymut Mochy I241:55
Marta Murawska69:311169:31
Paulina Jakubczyk71:0413140:35
Elżbieta Golinowska101:2013241:55
 
 
103WKS Wawel Kraków Inkl
Zofia Gallankl
Paulina Cygler37:131
Barbara Bączek-Motała40:213
 
 
 
 
K105 (9)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czasm-sceStrata
 
1168UKS Azymut Pabianice I93:42
Ilona Śliwczyńska31:32231:32
Katarzyna Konc33:53465:25
Maria Pabich28:17193:42
 
2166HKS Azymut Mochy I96:35
Honorata Paterek28:19128:19
Alicja Hornik31:10159:29
Barbara Nowak37:06596:35
 
3167UKS Azymut 45 Gdynia II97:49
Marina Movko35:50635:50
Irena Morawska32:28268:18
Beata Nowak29:31297:49
 
4169WKS Wawel Kraków II106:28
Joanna Grabowska31:38331:38
Anna Karnia-Biskupska33:44365:22
Monika Topór41:066106:28
 
5163UNTS I110:31
Joanna Parfianowicz35:48535:48
Mariona Wołowczyk42:49778:37
Ewa Wołek31:543110:31
 
6164KS Hades I110:59
Justyna Zbroja-Nowak35:31435:31
Magdalena Gorczyca39:07674:38
Agnieszka Bultrowicz36:214110:59
 
7161WKS Wawel Kraków I131:58
Ewa Olejnik40:58740:58
Barbara Strugała38:49579:47
Bogusława Słońska52:117131:58
 
8165UNTS II183:17
Joanna Nitsch56:04956:04
Małgorzata Wołek56:078112:11
Dorota Mianowska71:069183:17
 
 
162UKS Azymut 45 Gdynia Inkl
Ewa Ukleja42:17842:17
Natalia Nazarevankl
Izabela Witkowska57:038
 
 
 
 
M16 (8)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czasm-sceStrata
 
121UKS Orientuś Łódź I92:52
Grzegorz Bartos33:06133:06
Bruno Deredos32:35165:41
Piotr Rzeńca27:11192:52
 
229UNTS II103:28
Kacper Michalak36:51336:51
Bartłomiej Olszewski36:30273:21
Michał Pierzchała30:072103:28
 
325UKS Azymut 45 Gdynia I105:57
Grzegorz Nowak37:09437:09
Piotr Pesta37:56375:05
Grzegorz Porzycz30:523105:57
 
427UKS Azymut Pabianice I107:43
Jan Sztranek33:07233:07
Maciej Andrzejczak40:12473:19
Julia Krempińska34:244107:43
 
523HKS Azymut Mochy I117:09
Alex Grobelny41:58641:58
Nikodem Seidel40:43582:41
Mikołaj Paterek34:285117:09
 
624KOS BnO Szczecin I127:52
Michał Biernat50:26750:26
Mateusz Kula41:49692:15
Krystian Petersburski35:376127:52
 
722UNTS I147:42
Krzysztof Wójtowicz37:39537:39
Stanisław Wołek54:39792:18
Igor Marte55:248147:42
 
826UKS Azymut Dębów I173:45
Kacper Słoma65:48865:48
Agnieszka Leśnicka56:548122:42
Konrad Bawor51:037173:45
 
 
 
 
M18 (8)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czasm-sceStrata
 
135WKS Śląsk Wrocław I105:56
Stanisław Kurzyp36:03136:03
Mateusz Rosłaniec37:33273:36
Mikołaj Krawczyński32:201105:56
 
232UKS Azymut Dębów I112:36
Michał Kruk39:53439:53
Karol Huba38:05377:58
Jerzy Serediuk34:383112:36
 
331UKS Azymut Pabianice I115:03
Dawid Kalisiak36:06236:06
Dawid Zając40:36576:42
Konrad Płócienik38:215115:03
 
438WKS Wawel Kraków I116:56
Grzegorz Baran46:15546:15
Jakub Kijak38:20484:35
Kacper Kuca32:212116:56
 
536UKS Siódemka Rumia I121:37
Bartłomiej Ogdowski47:33747:33
Jakub Kuźba37:02184:35
Grzegorz Żurek37:024121:37
 
634UKS Kometa Gliwice I152:30
Jan Byrczek46:21646:21
Mateusz Szwaja51:20697:41
Jakub Kucharczyk54:496152:30
 
737UMKS Kwidzyn I162:00
Franciszek Reniecki36:13336:13
Szymon Górski66:508103:03
Rafał Gąsior58:577162:00
 
839UKS Siódemka Rumia II177:51
Aleksandra Bielecka52:06852:06
Rafał Zamojski61:597114:05
Szymon Melzer63:468177:51
 
 
 
 
M21 (15)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czasm-sceStrata
 
15UNTS I111:33
Fryderyk Pryjma37:38237:38
Krzysztof Wołowczyk38:21375:59
Piotr Parfianowicz35:342111:33
 
22UKS Orientuś Łódź I117:06
Łukasz Charuba43:26643:26
Rafał Podziński35:22178:48
Krzysztof Rzeńca38:185117:06
 
312WKS Grunwald Poznań I119:07
Dawid Stefański45:40945:40
Bartosz Pawlak36:01281:41
Michał Olejnik37:264119:07
 
411UKS Azymut 45 Gdynia I123:38
Radosław Piotrowski39:51439:51
Maciej Hewelt44:48584:39
Mateusz Wensław38:596123:38
 
57WKS Śląsk Wrocław I133:06
Szymon Sosenko47:451347:45
Piotr Ostój50:01897:46
Wojciech Kowalski35:201133:06
 
68WKS Wawel Kraków I136:46
Marek Skorupa44:10744:10
Michał Garbacik55:241299:34
Marcin Biederman37:123136:46
 
79OK!Sport I142:42
Kuba Drągowski37:11137:11
Grzegorz Wróblewski49:28786:39
Piotr Drągowski56:0312142:42
 
83UKS Azymut Pabianice I143:58
Łukasz Gryzio44:55844:55
Mariusz Pabich43:35488:30
Michał Łubis55:2811143:58
 
910UKS Arkady Raszków I146:36
Mikołaj Dutkowski39:00339:00
Jakub Garstka53:131192:13
Przemysław Kaczocha54:2310146:36
 
101UKS Sparta Czyżowice I148:15
Jarosław Borgiel55:351455:35
Maciej Jurczyk52:029107:37
Tomasz Jurczyk40:387148:15
 
1113UNTS II158:45
Wojciech Mossakowski57:151557:15
Maciej Grabowski48:506106:05
Jan Rutka52:409158:45
 
1214WKS Śląsk Wrocław II165:42
Jakub Czapliński47:391247:39
Kostiantyn Majasow68:5414116:33
Bartłomiej Mazan49:098165:42
 
136BKS Wataha Warszawa I225:10
Karol Galicz46:351146:35
Grzegorz Doliński79:4615126:21
Maciej Nowakowski98:4913225:10
 
 
16UNTS IIInkl
Jan Bednarski43:24543:24
Michał Wołowczyk53:041096:28
Tomasz Chabierankl
 
4MKS Paulinum Jelenia Góra Inkl
Michał Kalata46:221046:22
Piotr Depta63:4713110:09
Bruno Pawłowiczabs
 
 
 
 
M105 (9)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czasm-sceStrata
 
154HKS Azymut Mochy I104:12
Rafał Walicki31:14131:14
Paweł Golinowski35:08266:22
Mariusz Plesiński37:504104:12
 
257WKS Wawel Kraków II106:05
Tomasz Czapla35:33335:33
Przemysław Czapla36:48472:21
Paweł Moszkowicz33:442106:05
 
351UKS Azymut Pabianice I112:25
Piotr Krępiński51:16851:16
Tomasz Pabich30:12181:28
Tomasz Tkaczuk30:571112:25
 
458LKS Górzanka I123:11
Mariusz Opioła46:47546:47
Mariusz Skorupa38:08584:55
Mirosław Dzik38:165123:11
 
559HKS Azymut Mochy II131:09
Krzysztof Mol46:42446:42
Piotr Murawski48:41795:23
Krzysztof Urbaniak35:463131:09
 
652WKS Śląsk Wrocław I133:45
Sebastian Ciesiólka51:15751:15
Karol Gmur35:41386:56
Dariusz Becmer46:496133:45
 
755PUKS Młode Orły I139:04
Marek Majewski33:47233:47
Artur Zieliński57:31891:18
Andrzej Krupiński47:467139:04
 
853WKS Wawel Kraków I163:32
Paweł Wiśniewski51:25951:25
Marek Słoński47:40699:05
Grzegorz Wójcik64:279163:32
 
956UKS Orientuś Łódź I169:49
Piotr Młynarczyk48:06648:06
Jacek Olas67:069115:12
Robert Słomczyński54:378169:49
 
 
 
 
M140 (21)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czasm-sceStrata
 
175UKS Azymut 45 Gdynia I96:53
Adam Pesta31:54131:54
Paweł Morawski38:12570:06
Jacek Nowak26:47196:53
 
289OK!Sport II99:57
Marek Marszałek33:21233:21
Dariusz Wójcik33:31266:52
Krystian Sędłak33:05599:57
 
380UMKS Orkan Ostróda I106:01
Piotr Ratajczak35:16435:16
Bogdan Lech38:35673:51
Jarosław Bartczak32:103106:01
 
478Team 360 Warszawa I106:06
Jerzy Kryjomski42:071142:07
Marcin Krasucki31:41173:48
Igor Błachut32:184106:06
 
573KS Hades I108:19
Jacek Gorczyca39:05839:05
Tomasz Klasa40:15779:20
Remigiusz Nowak28:592108:19
 
677UNTS I113:33
Tomasz Michalak35:40535:40
Marek Wołowczyk38:11473:51
Artur Staszak39:429113:33
 
790KU WAT Warszawa II117:39
Michał Marte38:34638:34
Ryszard Chachurski41:42980:16
Jerzy Parzewski37:238117:39
 
882WKS Wawel Kraków I117:44
Józef Forystek42:211242:21
Włodzimierz Dyzio38:01380:22
Piotr Niessner37:227117:44
 
988UNTS II126:05
Rafał Mianowski34:19334:19
Andrzej Wołek41:24875:43
Tomasz Pryjma50:2212126:05
 
1091UKS Azymut 45 Gdynia III136:08
Sergei Movko40:22940:22
Romuald Miszewski46:151286:37
Adam Witkowski49:3111136:08
 
1071PUKS Młode Orły I136:08
Janusz Wiejacki48:211648:21
Stanisław Wasilewski51:001599:21
Władysław Machowski36:476136:08
 
1276OK!Sport I142:10
Artur Lipiński41:011041:01
Tomasz Kosicki46:081187:09
Lech Trzpil55:0114142:10
 
1387UMKS Kwidzyn II146:56
Przemysław Jędras38:59738:59
Tomasz Muller48:311487:30
Zbigniew Mądrzyński59:2615146:56
 
1483KU WAT Warszawa I154:18
Mirosław Rogala46:391446:39
Jan Kukuryka48:081394:47
Jacenty Łapanowski59:3116154:18
 
1581Sparta Górzanka Spójnia I157:25
Andrzej Krochmal42:271342:27
Wacław Czerkawski52:291694:56
Jacek Kret62:2918157:25
 
1684UKS Sparta Czyżowice I158:51
Urszula Czerkawska49:101749:10
Piotr Jurczyk65:2918114:39
Krzysztof Wojarski44:1210158:51
 
1786UKS Azymut 45 Gdynia II160:43
Leszek Andrzejewski54:122154:12
Jerzy Porzycz42:291096:41
Marcin Ukleja64:0219160:43
 
1874UKS Orientuś Łódź I175:36
Paweł Lisiak51:211951:21
Józef Paszyński72:2620123:47
Paweł Nowak51:4913175:36
 
1979UMKS Kwidzyn I181:31
Wojciech Serocki48:061548:06
Edward Pokora67:4019115:46
Maciej Gostkiewicz65:4520181:31
 
2085UKS Orientuś Łódź II184:04
Andrzej Deredos51:242051:24
Nina Deredos72:2921123:53
Marcin Ciupa60:1117184:04
 
2172KS Modrzew Skwierzyna I196:09
Bogdan Świerczyński50:431850:43
Władysław Królikowski65:0017115:43
Janusz Michałek80:2621196:09