Puchar Rumi 2014/2015 - IV runda

foto1
Sport
foto1
Las
foto1
Zabawa
foto1
Przygoda
foto1
Bieg na Orientację
Witamy na stronie klubu UKS Siódemka Rumia


Las-Kompas

Cykliczne treningi otwarte dla każdego.

Więcej

Cała Polska Biega Z Mapą

Ogólnopolska akcja promująca bieg na orientację. Zapraszamy do Rumi,

Więcej

Puchar Bałtyku 2019

Największe międzynarodowe zawody na orientację w północnej Polsce.

Więcej

Rumia

Miasto, które nas wspiera.

Więcej

W pierwszy dzień wiosny - 21 marca 2015 roku obyła się kolejna runda Pucharu Rumi w sprinterskim biegu na orientację. Na starcie pojawiła się liczna grupa chętnych, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w terenie.

Dostępne są już wyniki i zdjęcia w galerii

 

 

To już była IV runda Pucharu Rumi 2014/2015. Tym razem poznaliśmy tajniki terenów położonych przy Szkole Podstawowej nr 9 w Janowie oraz w pobliskim parku. Mimo niesprzyjającej pogody do rywalizacji przystąpiło 85 uczestników, którzy rywalizowali w 8 kategoriach wiekowych.

 

Na starcie pojawiła się znaczna grupa dzieci z przedszkola wraz z rodzicami oraz gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dębogórzu. Dla większości było to wyzwanie, ponieważ po raz pierwszy stanęli przed takim zadaniem.

Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli trud i zaliczyli trasę wytyczoną przez organizatora. Na mecie dla każdego uczestnika czekała miła niespodzianka.

Liczymy na udział w kolejnych naszych akcjach: Las-Kompas [28.03.2015] i "Cała Polska biega z mapą" [16.05.2015] - gdzie będą wręczane dyplomy i upominki za cały cykl.

Szczegóły podamy w późniejszym terminie.

 

 

Baltic Cup 2020

Baltic Cup 2020

Program Klub 2019

Puchar Rumi

UKS "Siódemka" Rumia jest beneficjentem programu Klub edycja 2019 finansowanego ze środków  Ministerstwa Sportu i Turystyki

Sponsorzy

Lasy Państwowe

Ekodolina

ATC

Pewik