Ogólnopolska akcja promująca bieg na orientację. Zapraszamy do Rumi,

Największe międzynarodowe zawody na orientację w północnej Polsce.

Więcej

Rumia

Miasto, które nas wspiera.

Więcej

W dniach 31.03 -2.04 zawodnicy naszego klubu mieli okazję wystartować w Sobótce w Pucharze Europy Centralnej i zawodach towarzyszących w biegu na orientację. Zawody te były okazją do rywalizacji w gronie międzynarodowym z zawodnikami z Węgier, Niemiec, Czech, Słowacji no i oczywiście, Polski. Jeden z naszych zawodników Grzegorz Żurek reprezentował nasz kraj na samym Pucharze Europy, a pozostali brali udział w zawodach towarzyszących i mogli porównać swoje biegi z najlepszymi (biegali na tych samych trasach).
Nasi zawodnicy są bardzo zadowoleni z biegów, nawet pogoda ich nie zawiodła. Zawodniczka kategorii K16, Julia Susek uplasowała się w klasyfikacji po 3 dniach biegania na pierwszej pozycji, zarówno jak i zawodniczka z K18 Maria Deptulska. W tej kategorii wysokie pozycję zajęły także Oliwia Kreft kończąc na trzecim miejscu i Natalia Dawidowska na czwartym. Bardzo dobry wynik uzyskał także Bartłomiej Ogdowski w kat. M18, który  zajął 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji.
Wielkie brawa także dla Marty Żurek, Zuzanny Moskal i Szymona Melzera!
Był to jeden z pierwszych startów naszych zawodników w tym sezonie.