Ogólnopolska akcja promująca bieg na orientację. Zapraszamy do Rumi,

Największe międzynarodowe zawody na orientację w północnej Polsce.

Więcej

Rumia

Miasto, które nas wspiera.

Więcej

W sobotę 8 kwietnia 2017 roku na Wzgórzach Dylewskich rozegrano Mistrzostwa Polski w ultralongu.
Zawodnicy "Siódemki" zaliczyli udany start, a efektem zmagań na trasach biegowych było wywalczenie 4 medali: 2 złote i 2 srebrne.
Mistrzami Polski zostali Maricn Richert (M-35) i Benedykt Król (M-60), natomiast tytuły wicemistrzów wywalczyli Marta Żurek (K-16) i Bartek Ogdowski (M-18). Brawooo!!!
Gratulacje dla wszystkich i życzymy kolejnych udanych startów.

Mistrzostwa Polski w ultralongu to pierwsze poważne wyznanie w 2017 roku. Zawodnicy "Siódemki" udali się liczną grupą na Wzgórza Dylewskie. Start masowy wyzwala kolejne emocje wśród kibiców czekających na mecie.

Zaciętą walkę do samego końca stoczyła Marta Żurek w kategorii K-16. Marta zajęła 2 miejsce przegrywając walkę o złoto 1 sekundę. Ponadto w tej kategorii (K-16) Julia Susek zajęła 5 miejsce, a Zosia Melzer uplasowała się na 18 miejscu.

W kategorii M-18 nasi juniorzy na trasie spisali się bardzo dobrze. Bartłomiej Ogdowski uplasował się na 2 miejscu, Jakub Kuźba na 9 miejscu, a Rafał Zamojski zajął 14 miejsce.

Natomiast dziewczęta w kategorii K-18 także dzielnie walczyły, a Oliwia Kreft uplasowała się tuż za podium zajmując 4 miejsce. Pozostałe nasze juniorki zajęły miejsca: Maria Deptulska - 9 miejsce, a Aleksandra Bielecka - 10 miejsce.

Ponadto nasi weterani również spisali się na medal. I tak Marcin Richert w kategorii M-35 i Benedykt Król w kategorii M-60  uplasowali się na 1 miejscu zdobywając tytuł Mistrza Polski.