Puchar Rumi 2015/2016 - klasyfikacja końcowa

foto1
Sport
foto1
Las
foto1
Zabawa
foto1
Przygoda
foto1
Bieg na Orientację
Witamy na stronie klubu UKS Siódemka Rumia

Wyniki końcowe Pucharu Rumi 2015/2016

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

 

 

Klasa I-III dziewczęta

 

 

1

Alicja Romanowska

SP9

 

2

Antosia Lewandowska

SP10

 

2

Oliwia Stenka

SP10

 

3

Zuzia Żurek

SP10

 

5

Marta Bielecka

SP10

 

6

Zuzanna Pranga

SP10

 

7

Alicja Komorowska

SP10

 

7

Sandra Kosidowska

SP9

 

9

Oliwia Gołuńska

SP6

 

10

Blanka Rogowska

 

 

10

Wiktoria Omelczuk

 

 

10

Łucja Łysoń

SP10

 

11

Maja Lubrycht

SP9

 

 

Klasa I-III chłopcy

 

 

1

Bartek Jojczyk

SP9

 

2

Hubert Pawlikowski

SP10

 

3

Piotr Motała

SP6

 

4

Max Goebel

SP10

 

5

Dawid Browarczyk

SP9

 

6

Szymon Bork

SP9

 

6

Dorian Kupc

 

 

8

Szymon Steciński

 

 

9

Mateusz Tarnowski

 

 

9

Oliwier Rohte

 

 

9

Jakub Nowociński

 

 

9

Szymon Ziemann

 

 

13

Kamil Gruca

SP10

 

14

Damian Gruca

SP10

 

 

Klasa IV-VI dziewczęta

 

 

1

Paulina Romanowska

SP9

 

2

Agata Pupiec

SP9

 

3

Ania Melzer

SP10

 

4

Julia Konarzewska

SP6

 

5

Michelle Meronow

SP6

 

6

Anna Nowak

SP16

 

7

Zuzanna Pranga

SP10

 

8

Nadia Kołakowska

 

 

9

Nicola Wittbrodt

SP10

 

9

Jowita Ossowska

 

 

11

Monika Freitag

SP10

 

11

Weronika Tubicz

SP10

 

11

Marta Renachowska

 

 

14

Natalia Tomkiewicz

SP10

 

15

Magłorzata Gruca

SP10

 

15

Paulina Szlas

SP6

 

17

Nikola Dominikowska

SP6

 

17

Emilia Balcerowicz

SP1

 

19

Oliwia Gołuńska

SP6

 

19

Marta Lis

SP1

 

21

Agata Józefczak

SP9

 

21

Olga Józefczak

SP9

 

21

Natalia Klapek

SP9

 

 

Klasa IV-VI chłopcy

 

 

1

Michał Bielecki

SP10

 

2

Maksymilian Jojczyk

SP9

 

3

Jakub Westa

SP10

 

4

Wiktor Wyszecki

SP10

 

5

Janek Voss

SP10

 

6

Dominik Wiciński

 

 

6

Rafał Turski

 

 

8

Nicolas Wisła

SP9

 

8

Adam Romanowski

SP9

 

8

Mikołaj Modzelewski

SP6

 

 

Gimnazjum dziewczęta

 

 

1

Marta Pupiec

G1

 

2

Dominika Landowska

G2

 

3

Małgorzata Ostrowska

G4

 

3

Anastazja Kołakowska

 

 

5

Wiktoria Kuchta

G1

 

5

Natalia Patelczyk

 

 

7

Żaneta Koszałka

 

 

8

Paulina Kudyszak

 

 

9

Aleksandra Włodarczyk

 

 

 

Gimnazjum chłopcy

 

 

1

Jakub Życzkowski

G4

 

2

Grzegorz Nowak

SP16

 

2

Damian Maj

G2

 

4

Damian Drawz

G2

 

4

Piotr Gryzik

G2

 

6

Hubert Wyszecki

G4

 

7

Marcin Gruca

G4

 

8

Jakub Szymański

 

 

9

Paweł Kaczorowski

G2

 

9

Krystian Sajewicz

G1

 

 

Liceum / Open

 

 

1

Bartłomiej Hening

I LO Rumia

 

2

Zuzanna Moskal

G4

 

3

Marta Żurek

G4

 

4

Bartek Ogdowski

Katolik

 

5

Dawidowska Natalia

I LO Gdynia

 

6

Grzegorz Żurek

G4

 

7

Michał Greń

ZSP 2 Wejherowo

 

8

Żurek Julia

G4

 

9

Jakub Kuźba

G4

 

10

Agnieszka Porzycz

Siódemka Rumia

 

11

Zofia Melzer

G4

 

12

Oliwia Kreft

I LO Rumia

 

13

Robert Niewiedziała

GUM

 

14

Mateusz Boguszewski

 

 

15

Marta Kozieł

 

 

16

Barbara Bączek-Motała

ZSP 2 Wejherowo

 

17

Aleksandra Bielecka

G4

 

17

Mikołaj Kołakowski

 

 

19

Justyna Kuźba

PG

 

19

Romuald Miszewski

 

 

21

Beata Nowak

G4

 

22

Adrain Witkowski

ZSP 2 Wejherowo

 

23

Adrian Jaroniec

 

 

24

Wojciech Potrykus

 

 

25

Dominika Motała

 

 

26

Ewa Selke

 

 

27

Mariusz Pupiec

Siódemka Rumia

 

28

Hanna Melzer

Siódemka Rumia

 

 

Trasa rodzinna

 

 

1

Karol Życzkowski

 

 

2

Adam Konarzewski

 

 

3

Małgosia Porzycz

 

 

4

Natalia Życzkowska

 

 

5

Filip Wilk

SP9

 

6

Weronika Romanowska

 

 

7

Bianka Smolarz

Ekolog.

 

8

Hanna Goebel

 

 

9

Agata Goebel

 

 

10

Jowita Ossowska

SP10

 

11

Agata Bomba

SP6

 

12

Paweł Krawczyk

 

 

13

Maja Polaszewska

SP9

 

14

Sonia Świątek

SP10

 

15

Dawid Lademan

SP9

 

16

Monika Brzeska

 

 

17

Adam Świątek

SP10

 

18

Amelia Lademan

SP9

 

19

Nina Wiczling

 

 

20

Justyna Demby

SP9

 

21

Oliwia Janus

SP9

 

22

Martyna Demby

SP9

 

23

Jan Hinc

SP9

 

24

Jonasz Hinc

SP9

 

25

Milena Budny

 

 

26

Szymon Budny

 

 

 

 

Mistrzostwa Województwa Puck

Baltic Cup 2019

Baltic Cup 2019

Sponsorzy

Lasy Państwowe

Ekodolina

ATC

Pewik