Grand Prix Polonia

Od 6 do 8 sierpnia odbyły się zawody Grand Prix Polonia organizowane w tym roku w przez klub Hades Poznań, na które wybrała się pięcioosobowa reprezentacja naszego klubu 😃 Po trzech dniach rywalizacji w sosnowych lasach w okolicy Pszczewa mogliśmy cieszyć się ze świetnych wyników naszych zawodników 👉 zwycięstwo w klasyfikacji generalnej wywalczyła Beata Nowak oraz Jacek Nowak (oboje zwyciężyli we wszystkich etapach) 🥇🥇 Na drugim miejscu podium stanął Grzegorz Nowak 🥈 Tuż za podium uplasowała się Małgosia Porzycz a na 7. miejscu rywalizację zakończyła Ania Nowak 💪 Nie zabrakło nas również na medalowych miejscach podczas dodatkowego biegu sprinterskiego o Puchar Wójta Gminy Pszczew rozgrywanego w sobotnie popołudnie. Srebro zdobyli Beata oraz Jacek, a brąz wywalczyła Małgosia 🏆 Gratulacje!