Lapland O Week

Czy w dalekiej fińskiej Laponii oprócz spotkania z legendarnym dostawcą świątecznych prezentów 🎅 oraz podziwianiem niezliczonej ilości reniferów 🦌 można też biegać na orientację? Martyna z Robertem postanowili to sprawdzić i w dniach 31.07-5.08 wzięli udział w pięcioetapowych zawodach Lapland O Week podczas których mieli okazję zmierzyć się z trudnymi technicznie trasami poprowadzonymi przez cudowne lapońskie bezdroża 😍 Na starcie stanęło blisko 1000 zawodników rywalizujących w 9 kategoriach. Martyna w swoim najlepszym starcie zajęła 56. miejsce na 156 zawodników i zawodniczek (etap 3, long, kategoria C+ wymagająca technicznie, krótka) a Robert uplasował się na 30. miejscu na 159 zawodników i zawodniczek (etap 2, middle, kategoria A+ wymagająca technicznie, długa). Gratulacje 👏👏 Cieszymy się, że Siódemkowicze z dumą reprezentują barwy naszego klubu nie tylko w Polsce, ale również na zawodach poza granicami naszego kraju 🤩