Mistrzostwa Polski Lekarzy w biegu alpejskim

W tym roku był już pierwszy w historii klubu tytuł Mistrza Polski w RJnO wywalczony przez Grzesia Nowaka, a teraz mamy kolejny “nowy” tytuł mistrzowski w swoim dorobku ponieważ od zeszłej niedzieli (08.08) tytuł Mistrza Polski Lekarzy w biegu alpejskim należy do naszego zawodnika – Roberta Niewiedziały 🏆👑🥇 Mistrzostwa rozegrane zostały w Ludwikowicach Kłodzkich w ramach Enervit 12. Bieg na Wielką Sowę, w którym oprócz Roberta na mecie zameldowali się: Hania Melzer, Martyna Miśkiewicz i Arek Melzer 💪 Trasa była bardzo wymagająca – na 10 km biegu zawodnicy musieli pokonać aż 600m przewyższenia 🤯 Tym większe gratulacje należą się czwórce naszych zawodników za ukończenie trudnej, niedzielnej rywalizacji 👏👏 Wyniki: https://wyniki.datasport.pl/results3373/