Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 2016czw. 2016-09-22 18:16
UKS Siódemka RumiaGniewowo-Młynki
Lista startowa wg kategorii - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
M10N (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
92041303Bernat Anna06UKS Invest Orient0:000:00
82041317Frąszczak Sara06UKS Invest Orient0:00
7219514Kisłowski Marek08UMKS Kwidzyn0:000:00
1418965Łysoń ŁucjaUKS Siódemka0:000:00
2842652Porzycz MałgorzataUKS Siódemka0:000:00
102041301Wysocka Antonina06UKS Invest Orient0:00
4418982Stenka OliwiaUKS Siódemka0:00
3361818Bielecka MartaUKS Siódemka0:00
6361831Pawlikowski HubertUKS Siódemka0:00
5219183Żurek ZuzaUKS Siódemka0:00
 
 
10R (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
152041319Ciećwierz Małgosia08UKS Invest Orient0:000:00
162041318Markowska Elżbieta09UKS Invest Orient0:000:00
13349936Życzkowski KarolUKS Siódemka0:000:00
11412450Telęga Danuta16UNTS Warszawa0:000:00
122043883Boszyszkowski BartekUKS Siódemka0:000:00
14332177Jędras Kuba11UMKS Kwidzyn0:00
 
 
M10 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
672103949Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn2:002:00
602086323Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 455:0011:00
63219155Netkowski Tymon07UMKS Kwidzyn8:005:00
682041302Kośnik Daniel06UKS Invest Orient11:0020:00
622090686Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn14:0026:00
662103950Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn17:0023:00
612103954Pękal Mikołaj07UMKS Kwidzyn20:0014:00
642103943Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn23:008:00
65219520Gajewski Marceli06UMKS Kwidzyn26:0017:00
 
 
M12 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
74219530Gostkiewicz Mateusz05UMKS Kwidzyn1:005:00
752041314Gaffke Bruno05UKS Invest Orient4:002:00
721413972Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn7:0011:00
712067683Műller Wiktor04UMKS Kwidzyn10:0014:00
69418979Bielecki Michał04UKS Siódemka17:00
70349937Westa Jakub05UKS Siódemka8:00
732087498Soliwoda Mateusz04UMKS Kwidzyn20:00
 
 
M14 (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
78Porzycz Grzegorz02UKS Azymut 453:0021:00
832090699Grochalski Bartosz02UMKS Kwidzyn6:0018:00
77887230Nowak Grzegorz03UKS Azymut 459:0015:00
822090695Serzhanov Kiryll03UMKS Kwidzyn12:0012:00
812090697Gąsior Rafał02UMKS Kwidzyn6:00
762086340Borek Zbigniew02UKS Azymut 453:00
79219166Życzkowski Jakub02UKS Siódemka9:00
802048175Górski Szymon02UMKS Kwidzyn24:00
 
 
M16 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
851410952Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka13:0019:00
86887218Pesta Piotr01UKS Azymut 4516:0016:00
84887221Kuźba Jakub00UKS Siódemka19:007:00
90418395Reniecki Franciszek00UMKS Kwidzyn22:004:00
899101841Żurek Grzegorz00UKS Siódemka25:0013:00
872086322Sienkiewicz Maksymilian01UKS Azymut 4528:001:00
912041307pk Wysocki JarosławUKS Invest Orient10:00
 
 
M18 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
921391135Melzer Szymon99UKS Siódemka15:0019:00
88886308Zamojski Rafał00UKS Siódemka18:0022:00
 
 
M20 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
94219512Siedlecki Wojciech96UMKS Kwidzyn18:0025:00
93887217Porzycz Zbigniew96UKS Azymut 4521:0022:00
 
 
M21 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
95418983Graczyk Adrian88Kolektyw Team1:001:00
979101310Niewiedziała Robert93UKS Siódemka4:0010:00
101219517Torchała Mariusz93UMKS Kwidzyn7:004:00
1009101799Piotrowski Radosław96UKS Azymut 4510:00
98504401Olech Przemysław85UKS Siódemka13:0016:00
999101164Wensław Mateusz87UKS Azymut 4516:0013:00
96219189Kołodzik Rafał86Indywidualnie7:00
 
 
M35/40 (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1082103956Wejtko MichałUMKS Kwidzyn2:0013:00
1102041315Ciećwierz SławomirUKS Invest Orient5:0010:00
1038635800Borzyszkowski Jacek74UKS Siódemka8:0016:00
105219178Suchy Wojciech74Almanak Gdańsk11:00
107219526Gostkiewicz Maciej74UMKS Kwidzyn14:0031:00
104500665Nowak Jacek76UKS Azymut 4517:0028:00
109219502Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn20:00
1022015835Borychowski Mariusz72GKS Luzino23:0022:00
106332633Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn26:0025:00
130413392Mientki SebastianOrkan Ostróda29:0019:00
 
 
M45/50 (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1151413980Műller Tomasz68UMKS Kwidzyn3:002:00
113500663Pesta Adam69UKS Azymut 456:0014:00
1119102636Deptulski Tomasz65UKS Siódemka9:0011:00
112500661Morawski Paweł62UKS Azymut 4512:008:00
114418923Pupiec MariuszUKS Siódemka15:005:00
 
 
M55/60 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1187204934Steinke Wiesław59Skarmat Toruń16:0017:00
1219102706Mądzrzyński Zbigniew56UMKS Kwidzyn19:0020:00
117886655Porzycz Jerzy61UKS Azymut 4522:0023:00
1191394482Świerczyński Bogdan53Modrzew Skwierzyna25:0035:00
1162086321Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 4528:0032:00
131413391Mientki TadeuszOrkan Ostróda31:0026:00
120219555Szmidtka Wiesław61GKS Luzino29:00
 
 
M65/70 (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
124412004Pokora EdwardSkarmat Toruń18:0030:00
123418970Bloch Leszek50Indywidualnie21:0021:00
132413388Wojtyła JerzyOrkan Ostróda24:0024:00
122427591Wołochowicz Władysław47KOS bno Szczecin27:00
 
 
M75 (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
125219125Czabański Edward39UKS Azymut 4524:0018:00
 
 
K10 (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
191413975Wejtko Diana07UMKS Kwidzyn4:0013:00
182086324Ukleja Patrycja06UKS Azymut 457:004:00
209102642Ciećwierz Weronika06UKS Invest Orient10:007:00
17886656Nowak Anna06UKS Azymut 4513:0010:00
219102632Markowska Apolonia06UKS Invest Orient16:0016:00
 
 
K12 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
252077834Perfikowska Hanna04UMKS Kwidzyn19:006:00
23349942Pupiec Agata05UKS Siódemka22:009:00
27332539Kędzior Alicja05UMKS Kwidzyn25:0012:00
242076976Lange Weronika05GKS Luzino28:003:00
262077835Műller Iga05UMKS Kwidzyn31:0018:00
22418920Melzer Anna05UKS Siódemka15:00
 
 
K14 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
309102640Rutkowska Magdalena03UKS Siódemka2:008:00
29502202Pesta Anna03UKS Azymut 455:005:00
33418973Łysoń AniaUKS Siódemka8:0017:00
342067687Pudlis Natalia02UMKS Kwidzyn11:0011:00
32895251Żurek Marta02UKS Siódemka2:00
28887227Moskal Zuzanna02UKS Siódemka20:00
31895248Żurek Julia02UKS Siódemka14:00
 
 
K16 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
362043898Melzer Zofia01UKS Siódemka14:0025:00
392067684Szuba Natalia01UMKS Kwidzyn17:0022:00
359101842Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka20:0019:00
407205970Deyna Natalia01UMKS Kwidzyn23:0028:00
37222887Pupiec Marta01UKS Siódemka26:0031:00
38219573Kankowska Dominika01GKS Luzino34:00
 
 
K18 (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
431410953Kreft Oliwia99UKS Siódemka3:0012:00
429201529Dawidowska Natalia99UKS Siódemka6:009:00
44219575Streng Agnieszka99GKS Luzino6:00
41502206Bielecka Alicja98UKS Siódemka3:00
 
 
K21 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
49842655Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka12:0015:00
48886667Morawska Zuzanna99UKS Azymut 4515:0024:00
512076973Lange Helena85GKS Luzino18:0027:00
46502209Morawska Anna93UKS Azymut 4521:0030:00
509101162Stankiewicz Agata94UKS Orientuś24:00
477204094Morawska Maja96UKS Azymut 4527:0018:00
459101307Kuźba Justyna94UKS Siódemka21:00
 
 
K35/40 (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
542086325Ukleja Ewa80UKS Azymut 451:007:00
531390881Nowicka-Bielecka Kornelia74UKS Siódemka4:00
52887225Nowak Beata73UKS Azymut 451:00
 
 
K45/50 (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
559102637Deptulska Agnieszka71UKS Siódemka4:009:00
56886657Morawska Irena62UKS Azymut 457:006:00
57219170Pilarczyk-Pupiec AgnieszkaUKS Siódemka10:003:00
 
 
K55/60 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
58219123Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4513:0015:00
592103962Krzysztofiak Grażyna58UMKS Kwidzyn12:00
 
 
OPEN (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
128219556Pallach Martyna03GKS Luzino0:00
129219569Post Julianna03GKS Luzino0:00
126219553Zielonka Julia02GKS Luzino0:00
127219552Maszota Nikola02GKS Luzino0:00