CEYOC i zawody w Sobótce

foto1
Sport
foto1
Las
foto1
Zabawa
foto1
Przygoda
foto1
Bieg na Orientację
Witamy na stronie klubu UKS Siódemka Rumia


Las-Kompas

Cykliczne treningi otwarte dla każdego.

Więcej

Cała Polska Biega Z Mapą

Ogólnopolska akcja promująca bieg na orientację. Zapraszamy do Rumi,

Więcej

Puchar Bałtyku 2020

Największe międzynarodowe zawody na orientację w północnej Polsce.

Więcej

Rumia

Miasto, które nas wspiera.

Więcej

W dniach 31.03 -2.04 zawodnicy naszego klubu mieli okazję wystartować w Sobótce w Pucharze Europy Centralnej i zawodach towarzyszących w biegu na orientację. Zawody te były okazją do rywalizacji w gronie międzynarodowym z zawodnikami z Węgier, Niemiec, Czech, Słowacji no i oczywiście, Polski. Jeden z naszych zawodników Grzegorz Żurek reprezentował nasz kraj na samym Pucharze Europy, a pozostali brali udział w zawodach towarzyszących i mogli porównać swoje biegi z najlepszymi (biegali na tych samych trasach).
Nasi zawodnicy są bardzo zadowoleni z biegów, nawet pogoda ich nie zawiodła. Zawodniczka kategorii K16, Julia Susek uplasowała się w klasyfikacji po 3 dniach biegania na pierwszej pozycji, zarówno jak i zawodniczka z K18 Maria Deptulska. W tej kategorii wysokie pozycję zajęły także Oliwia Kreft kończąc na trzecim miejscu i Natalia Dawidowska na czwartym. Bardzo dobry wynik uzyskał także Bartłomiej Ogdowski w kat. M18, który  zajął 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji.
Wielkie brawa także dla Marty Żurek, Zuzanny Moskal i Szymona Melzera!
Był to jeden z pierwszych startów naszych zawodników w tym sezonie.

Zaskoczyli nas wynikami, ale uwaga... uwaga... To dopiero początek.

Zapraszamy do galerii na fotorelację.

Baltic Cup 2020

Baltic Cup 2020

Program Klub 2020

UKS "Siódemka" Rumia jest beneficjentem programu Klub edycja 2020 finansowanego ze środków  Ministerstwa Sportu i Turystyki

Puchar Rumi

Sponsorzy

Lasy Państwowe

Ekodolina

ATC

Pewik